woman with a payment card in hand woman with a payment card in hand

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

payment by credit card payment by credit card

Platební terminály

online payment online payment

Platební brána

MicrosoftTeams-image (8)-1 ESRV-128_REVO_1920x480_v2

REVO SoftPOS –
terminál v mobilu

  Doplňkové služby

   

  REVO nabízí celou řadu služeb jako doplněk ke standardní nabídce platebních metod s cílem podpořit naše zákazníky v oblasti marketingu a prodeje.

  Zde najdete další informace a můžete si vybrat, která by pro vás fungovala nejlépe.

  Desk-5000-Small-Restaurant_cr

  Dynamický přepočet měny (DCC)

  Dynamický přepočet měny (DCC) poskytuje zákazníkům, kteří v České republice používají své karty vydané v jiné měně než je CZK, možnost platit za zboží a služby přímo v měně těchto karet. Tato funkce zajišťuje držiteli zahraniční platební karty informaci o přesné částce, která bude uhrazena za transakci uskutečněnou na obchodním místě v době platby a znalost směnného kurzu.

  Výhody

  • Vyšší míra spokojenosti zákazníka
  • Zdroj dalších tržeb pro obchodníka
  • Nižší náklady na podporu transakce
  • Žádné doplňkové investice
  • Jeden výpis transakcí pro všechny platby

  Více

  Cash Back – výběr peněz při platbě kartou

  Cash Back je služba zahrnující výběr peněz z pokladny při placení služeb a zboží. Tato služba je doplňková pro stávající síť ATM a umožňuje držitelům karet vybírat si malé částky peněz při každodenních nákupech.

  Jak to funguje?

  Díky této spolupráci uživatelé služeb terminálů budou moci používat nejvyspělejší řešení, která jsou k dispozici na globálním platebním trhu. Provádí-li se platba s kartou, která má funkci Cash Back, umožní vám terminál zvolit si operaci s nebo bez výběru peněz.

  Rozhodnutí použít tuto službu náleží držiteli karty. Držitel karty může vybírat jakoukoliv částku do sjednaného limitu, který je 3.000 CZK.

  Před výběrem peněz musí vždy proběhnout nákup zboží nebo služeb. Prodejní transakce a výběr peněz probíhá v rámci jedné operace a normálně trvá stejně dlouhou dobu jako transakce bez výběru peněz.

  Finanční částka vynaložená na nákup a vybraná částka budou na účtence z terminálu vytištěny odděleně. Držitel karty potvrzuje jak částku za prodej, tak i výběr peněz podpisem nebo zadáním kódu PIN a prodejce vyplácí požadovanou částku.

  Výhody

  • Zvýšená míra spokojenosti zákazníka díky zavedení nové služby
  • Získání nových zákazníků, kteří, pokud si přejí vybírat peníze, musejí si něco koupit
  • Snížení nákladů na nakládání s hotovostí

  Všechny služby

  Platby kartou

  Platby kartou

  Stacionární i mobilní terminály umožňují bezhotovostní platby.

  Platby kartou

  Platby kartami (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, American Express a Diners Club) se zpracovávají pomocí stacionárních či mobilních platebních terminálů. Jedná se o elektronická zařízení se speciálním softwarem, který umožňuje platbu kartami s čipem (čip a PIN EMV), magnetickým proužkem nebo modulem NFC pro bezkontaktní platby.
  Zatímco stacionární terminály jsou praktické pro většinu obchodů, mobilní terminály nachází využití zejména v podnicích HoReCa.

  Bezkontaktní mobilní platby

  Bezkontaktní mobilní platby

  Platby mobilním zařízením, např. chytrým telefonem, přináší snadné a pohodlné bezkontaktní obchodní transakce.

  Bezkontaktní mobilní platby

  Bezkontaktní platby mobilním zařízením, např. chytrým telefonem nebo chytrými hodinkami, umožňují rychle a pohodlně zaplatit za zboží i služby. Transakce se uskuteční pomocí speciální aplikace jako Google Pay či ApplePay a mobilních zařízení s možností NFC.

  Platby v primární měně

  Platby v primární měně

  Dynamic Currency Conversion (DCC) umožňuje platit v primární měně zahraniční karty.

  Platby v primární měně

  Dynamic Currency Conversion (DCC) umožňuje platit za produkty a služby zakoupené v Polsku v primární měně zahraniční karty. Přepočet se uskutečňuje v reálném čase podle kurzu platného v ten samý den. Konečná celková platba se zobrazí na displeji terminálu.

  Výběr hotovosti (cashback)

  Výběr hotovosti (cashback)

  Cashback je služba platebního terminálu, která umožňuje výběr hotovosti na pokladně provozovny při placení za produkty či služby.

  Výběr hotovosti (cashback)

  Služba Cashback umožňuje zákazníkům při placení na platebním terminálu provozovny také výběr hotovosti. Terminály jsou vybavené softwarem zprostředkovávající výběr menších částek. Plní tak roli bankomatu.

  Předautorizace

  Předautorizace

  Předautorizace umožňuje rezervovat na platební kartě účtovanou částku ještě před uskutečněním platby.

  Předautorizace

  Předautorizace umožňuje rezervovat na platební kartě účtovanou částku ještě před jejím zaplacením. Tato služba zajišťuje příjemci získat peníze za platbu účtovanou v budoucnu.

  MO/TO

  MO/TO

  MO/TO transakce se provádějí bez kontaktu s fyzickou platební kartou, pouze zadáním informací o kartě do terminálu.

  MO/TO

  MO/TO transakce se provádějí ručním zadáním informací o kartě do terminálu. Není potřeba kontakt s fyzickou platební kartou. Transakce se zpracovává na základě písemné, e-mailové (objednávka poštou) či telefonické (telefonická objednávka) žádosti ze strany držitele karty. MO/TO transakce se obvykle používají pro rezervaci hotelu nebo pro vyrovnání účtu poté, co host hotel opustil.

  Zařízení pro zadávání PIN u pokladních systémů

  Zařízení pro zadávání PIN u pokladních systémů

  Programovatelné zařízení pro zadávání PIN umožňuje automatické zasílání informací z pokladny, čímž se snižuje riziko chyb souvisejících s ručním zadáváním dat.

  Zařízení pro zadávání PIN u pokladních systémů

  Programovatelné zařízení pro zadávání PIN je připojené k pokladně a umožňuje maloobchodním řetězcům používat vlastní IT řešení nebo IT řešení třetích stran. Transakce pomocí tohoto zařízení nevyžadují zásah obsluhy pokladny. Informace se odesílají automaticky, čímž se snižuje počet chyb souvisejících s ručním zadáváním dat.

  Přihlášení pokladní(ho)

  Přihlášení pokladní(ho)

  Přihlášování pokladních umožňuje evidovat všechny platby zvlášť, včetně dalších funkcí.

  Přihlášení pokladní(ho)

  Na základě přihlašovacích údajů jenotlivých pokladních lze všechny platby evidovat a přiřadit vždy ke konkrétním obsluhujícím osobám. Přihlašování umožňuje sledování dat o prodeji u jednotlivých pokladních, tisknout na účtenkách jejich identifikační číslo a také kdykoliv, třeba na konci pracovního dne, vytisknout přehled o jejich prodeji.

  Důvod platby

  Důvod platby

  Důvod platby je funkce umožňující zadat další informace o platbě.

  Důvod platby

  Důvod platby je funkce, která dává prostor pro uvedení dalších alfanumerických informací o platbě, např. číslo pojistky nebo údaje o faktuře. To umožňuje přiřadit konkrétní platbu k zákazníkovi nebo k produktu. Transakce s uvedeným důvodem platby lze ověřit na šifrovaných webových stránkách, a následně informace exportovat do souborů .xls a .pdf.

  Spropitné

  Spropitné

  U restauračních a jiných služeb je možné oddělit spropitné od transakcí.

  Spropitné

  Spropitné se považuje za ustálený zvyk a součást služeb, obchodu či restaurací. Tato funkce umožňuje spropitné oddělit a zcela odlišit od transakce a tím ho zanechat.

  Platba při vyzvednutí

  Platba při vyzvednutí

  Samoobslužná zařízení s platebním řešením, např. pro prodejní automaty.

  Platba při vyzvednutí

  Pokud nabízíte možnost platby za zboží při vyzvednutí, platební terminál umožní vašim zákazníkům zaplatit způsobem, který preferují – kartou, systémem BLIK nebo telefonem.

  Samoobslužná zařízení

  Samoobslužná zařízení

  Samoobslužná zařízení - platební řešení pro samoobslužná zařízení.

  Samoobslužná zařízení

  Platební řešení pro samoobslužná zařízení, jako jsou prodejní automaty, samoobslužné pokladny, prodejní automaty na jízdenky, nebo třeba samoobslužné stojany na čerpacích stanicích. Toto řešení je užitečné všude tam, kde zákazník může uskutečňit nákup a platbu bez obsluhy.

  Zpracování transakcí v mnoha zemích

  Zpracování transakcí v mnoha zemích

  Zpracování transakcí je možné v mnoha zemích, což zaručuje komplexní řízení a sledování služeb v Polsku i v zahraničí.

  Zpracování transakcí v mnoha zemích

  Naše platební řešení umožňuje zpracování transakcí v mnoha zemích, což zaručuje komplexní řízení a sledování služeb, snazší úhradu a tu nejvyšší kvalitu služeb bez ohledu na to, kde podnikáte.