bg-baner-4 bg-baner-4

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

Akceptace platebních karet Platební terminály

Platební terminály

ecommerce platebni brana

Platební brána

  Doplňkové služby

   

  REVO nabízí celou řadu služeb jako doplněk ke standardní nabídce platebních metod s cílem podpořit naše zákazníky v oblasti marketingu a prodeje.

  Zde najdete další informace a můžete si vybrat, která by pro vás fungovala nejlépe.

  Desk-5000-Small-Restaurant_cr

  Dynamický přepočet měny (DCC)

  Dynamický přepočet měny (DCC) poskytuje zákazníkům, kteří v České republice používají své karty vydané v jiné měně než je CZK, možnost platit za zboží a služby přímo v měně těchto karet. Tato funkce zajišťuje držiteli zahraniční platební karty informaci o přesné částce, která bude uhrazena za transakci uskutečněnou na obchodním místě v době platby a znalost směnného kurzu.

  Výhody

  • Vyšší míra spokojenosti zákazníka
  • Zdroj dalších tržeb pro obchodníka
  • Nižší náklady na podporu transakce
  • Žádné doplňkové investice
  • Jeden výpis transakcí pro všechny platby

  Nová pravidla používání DCC

  Cash Back – výběr peněz při platbě kartou

  Cash Back je služba zahrnující výběr peněz z pokladny při placení služeb a zboží. Tato služba je doplňková pro stávající síť ATM a umožňuje držitelům karet vybírat si malé částky peněz při každodenních nákupech.

  Jak to funguje?

  Díky této spolupráci uživatelé služeb terminálů budou moci používat nejvyspělejší řešení, která jsou k dispozici na globálním platebním trhu. Provádí-li se platba s kartou, která má funkci Cash Back, umožní vám terminál zvolit si operaci s nebo bez výběru peněz.

  Rozhodnutí použít tuto službu náleží držiteli karty. Držitel karty může vybírat jakoukoliv částku do sjednaného limitu, který je 3.000 CZK.

  Před výběrem peněz musí vždy proběhnout nákup zboží nebo služeb. Prodejní transakce a výběr peněz probíhá v rámci jedné operace a normálně trvá stejně dlouhou dobu jako transakce bez výběru peněz.

  Finanční částka vynaložená na nákup a vybraná částka budou na účtence z terminálu vytištěny odděleně. Držitel karty potvrzuje jak částku za prodej, tak i výběr peněz podpisem nebo zadáním kódu PIN a prodejce vyplácí požadovanou částku.

  Výhody

  • Zvýšená míra spokojenosti zákazníka díky zavedení nové služby
  • Získání nových zákazníků, kteří, pokud si přejí vybírat peníze, musejí si něco koupit
  • Snížení nákladů na nakládání s hotovostí

  Multicurrency - Akceptace více měn: naše terminály akceptují kromě Kč i EUR, USD a GBP a v těchto měnách jsou Vám zasílány prostředky na Váš účet

  Variabilní symbol: pro jednoznačnou identifikaci platby Vašeho zákazníka je možno použít variabilní a popř. i specifický symbol, které jsou následně uvedeny v reportech transakcí

  Propojení s pokladnou: zjednodušuje provedení plateb propojením pokladního systému a terminálu

  Elektronické stravenky: naše terminály umí akceptovat majoritu stravenkových karet na trhu

  Spropitné: na našich terminálech si můžete nastavit několik typů akceptace spropitného (absolutní částka, % částka, a pod.)

  Multilanguage: Platební terminál umožňuje komunikaci v několika světových jazycích

  Bezobslužné terminály: dodáme Vám řešení pro bezobslužné terminály (bezobslužné čerpací stanice, bezobslužné myčky, prodejní automaty, hotelové recepce a pod.), pro více informací kontaktujte, prosím, naše zákaznické centrum

  EET – funkcionalita EET je u našich terminálů k dispozici na vyžádání

  Služby

  Platby kartou

  Platby kartou

  Přenosné i nepřenosné terminály umožňující bezhotovostní platby.

  Platby kartou

  Platby kartou (Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, UnionPay, JCB a American Express) jsou zpracovávány prostřednictvím přenosných i nepřenosných platebních terminálů - elektronických zařízení se specializovaným softwarem, které umožňují platby kartami s čipy (EMV chip & PIN) , magnetickými pásky nebo NFC moduly pro bezkontaktní platby.
  Nepřenosné terminály jsou ideální pro většinu servisů, zatímco přenosné terminály jsou zvláště vhodné pro hotely, restaurace a kavárnu.

  Bezkontaktní mobilní platby

  Bezkontaktní mobilní platby

  Platby pomocí mobilních zařízení, např. chytrých telefonů, usnadňují bezhotovostní transakce.

  Bezkontaktní mobilní platby

  Bezkontaktní platby pomocí mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a chytré hodinky, umožňují rychlé a pohodlné platby za produkty a služby. Tyto transakce vyžadují konkrétní aplikaci, jako je Google Pay nebo Apple Pay, a mobilní zařízení s podporou NFC.

  Dynamická konverze měny (DCC)

  Dynamická konverze měny (DCC)

  Dynamická konverze měny (DCC) umožňuje platit primární měnou zahraniční karty.

  Dynamická konverze měny (DCC)

  Dynamická konverze měny (DCC) umožňuje platit primární měnou zahraniční karty za produkty a služby zakoupené v Polsku. Přepočet se děje v reálném čase podle aktuálního kurzu daného dne. Konečná platba je viditelná na platebním terminálu.

  Výběr hotovosti (cashback)

  Výběr hotovosti (cashback)

  Cashback je služba platebního terminálu, která umožňuje výběry hotovosti přímo z pokladny při platbě za produkty a služby.

  Výběr hotovosti (cashback)

  Cashback je služba, která umožňuje výběry hotovosti přímo z pokladny při platbě za produkty a služby - vše prostřednictvím platebního terminálu. Terminály s funkcí cashback plní roli bankomatů a umožňují zákazníkům vybírat i menší částky peněz.

  Předautorizace

  Předautorizace

  Předběžná autorizace umožňuje blokovat částku na platební kartě před samotným provedením platby.

  Předautorizace

  Předběžná autorizace umožňuje pozastavení účtované částky z platební karty před uskutečněním platby samotné a zajišťuje tak protředky pro obchodníka.

  MO/TO

  MO/TO

  Transakce s ručním zadáním dat se provádějí bez nutnosti použití platební karty poskytnutím údajů o kartě v terminálu.

  MO/TO

  Transakce s ručním zadáním dat se provádějí bez nutnosti použití platební karty poskytnutím údajů o kartě v terminálu. Transakce je zpracována na základě písemné, e-mailové nebo telefonické objednávky a žádosti předložené držitelem karty. Transakce s ručním zadáním dat se obvykle používají k provádění hotelových rezervací nebo k vyrovnání účtu po skončení pobytu.

  PIN podložky pro pokladní systémy

  PIN podložky pro pokladní systémy

  Programovatelná klávesnice pro zadání kódu PIN umožňuje automatické odesílání informací z pokladny, díky čemuž se snižuje riziko chybného zadání kódu.
  Přečtěte si více

  PIN podložky pro pokladní systémy

  Programovatelnou klávesnici pro zadání kódu PIN spojenou s registrační pokladnou mohou využívat obchodní řetězce pomocí svých vlastních nebo nasmlouvaných IT řešení. Transakce s využitím programovatelné klávesnice pro zadání kódu PIN nevyžadují zapojení pokladníka a informace z pokladny se odesílají automaticky, čímž se snižuje riziko chybného zadání kódu.

  Přečtěte si více
  Login pokladníka

  Login pokladníka

  Přihlášení do pokladny umožňuje registraci tržeb zvlášť pro každého pokladníka i další funkce.

  Login pokladníka

  Přihlášení do pokladny umožňují registraci tržeb u každého pokladníka na základě jednotlivých hesel. Přihlášení poskytuje funkci sledování prodejních záznamů u každého pokladníka, tisk jejich identifikačních čísel na účtenkách i tisk jednotlivých souhrnů tržeb kdykoli během dne nebo na jeho konci.

  Variabilní symbol

  Variabilní symbol

  Variabilní symbol je funkce vyžadující poskytnutí dalších informací o platbě.

  Variabilní symbol

  Variabilní symbol je funkce vyžadující poskytnutí dalších alfanumerických informací o platbě, jako je bezpečnostní kód nebo fakturační údaje. To umožňuje propojení konkrétních plateb se zákazníky nebo produkty. Transakce s uvedením důvodu platby lze ověřit na šifrovaném webu, kde můžeme informace exportovat do souborů .xls a .pdf.

  Spropitné

  Spropitné

  Spropitné lze oddělit od plateb za pohostinské služby a další.

  Spropitné

  Spropitné se využívají v obchodech, servisech, hotelech, restauracích i kavárnách. Funkce spropitného umožňuje oddělit spropitné z výše celé transakce jako jinou část platby.

  Platba při vyzvednutí

  Platba při vyzvednutí

  Nabídněte platební flexibilitu zákazníkům, kteří si chtějí vyzvednout objednané položky sami.

  Platba při vyzvednutí

  Umožňujete platbu při vyzvednutí? Platební terminál umožní vašim zákazníkům platit za zboží způsobem, který jim vyhovuje - kartou, aplikací BLIK nebo telefonem.

  Samoobslužná zařízení

  Samoobslužná zařízení

  Samoobslužná zařízení - platební řešení pro samoobslužná zařízení.

  Samoobslužná zařízení

  Samoobslužná zařízení - platební řešení pro samoobslužná zařízení, jako jsou prodejní automaty, samoobslužné pokladny, automaty na jízdenky nebo jiná samoobslužná řešení (např. na čerpacích stanicích). Hodí se všude tam, kde může zákazník celý nákupní proces a platbu odbavit jednoduše sám.