woman with a payment card in hand woman with a payment card in hand

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

payment by credit card payment by credit card

Platební terminály

online payment online payment

Platební brána

MicrosoftTeams-image (8)-1 ESRV-128_REVO_1920x480_v2

REVO SoftPOS –
terminál v mobilu

  circle-grey-small circle-grey-small
  Alianční partneři

  Alianční partneři

  REVO alliance je partnerství mezi EVO Payments International s.r.o., společností Global Payments a Raiffeisenbank a.s., které spojuje znalosti banky o tom, co české podniky potřebují s odbornými znalostmi Global Payments a na jejich základě vytváří funkční platební řešení. Aliance REVO představuje kreativní přístup k bezhotovostním platbám, který eliminuje jejich složitou nákladovou strukturu.

  Více informací o jednotlivých členech aliance REVO najdete na jejich stránkách.

  circle-yellow-small
  logo-raiffeisen

   

  Raiffeisenbank působí na českém trhu od roku 1993. Z banky se dvěma pobočkami a 39 zaměstnanci se Raiffeisenbank za uplynulých 25 let stala pátou největší bankou na českém trhu, která spravuje více než 350 miliard korun aktiv. Banka má na 130 poboček po celé České republice a zaměstnává více než tři tisícovky lidí. Raiffeisenbank nabízí komplexní spektrum služeb a produktů jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Za uplynulých pětadvacet let banka získala celou řadu domácích i mezinárodních ocenění, která svědčí o kvalitě poskytovaných služeb. Již několik let v řadě se pyšní titulem Klientsky nejpřívětivější banka. Vedle obchodních aktivit se banka angažuje rovněž v řadě veřejně prospěšných aktivit zahrnujících vzdělávání a charitativní i kulturní projekty.

  Společenská odpovědnost je součástí firemních hodnot, kultury i strategie a stojí na historických základech samotné značky Raiffeisen.

  handshake
  gp

  Global Payments Inc. (NYSE: GPN) je přední společností v oblasti platebních technologií, která poskytuje inovativní software a služby svým zákazníkům po celém světě.

  Naše technologie, služby a odborné znalosti členů týmu nám umožňují poskytovat širokou škálu řešení, která našim zákazníkům umožňují efektivněji provozovat jejich podnikání v různých kanálech po celém světě.