woman with a payment card in hand woman with a payment card in hand

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

payment by credit card payment by credit card

Platební terminály

online payment online payment

Platební brána

MicrosoftTeams-image (8)-1 ESRV-128_REVO_1920x480_v2

REVO SoftPOS –
terminál v mobilu

  circle-grey-small circle-grey-small
  Alianční partneři

  Alianční partneři

  Aliance REVO je partnerstvím společností EVO Payments International a Raiffeisenbank a. s. , které dává dohromady poznatky banky o tom, co české podniky potřebují, s odbornými schopnostmi společnosti EVO a na těchto základech vytváří funkční platební řešení. Aliance REVO stojí za kreativní uchopení bezhotovostních plateb, které eliminuje jejich složité nákladové struktury.

  Více informací o jednotlivých členech aliance REVO najdete na jejich stránkách.

  circle-yellow-small
  logo-raiffeisen

   

  Raiffeisenbank působí na českém trhu od roku 1993. Z banky se dvěma pobočkami a 39 zaměstnanci se Raiffeisenbank za uplynulých 25 let stala pátou největší bankou na českém trhu, která spravuje více než 350 miliard korun aktiv. Banka má na 130 poboček po celé České republice a zaměstnává více než tři tisícovky lidí. Raiffeisenbank nabízí komplexní spektrum služeb a produktů jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Za uplynulých pětadvacet let banka získala celou řadu domácích i mezinárodních ocenění, která svědčí o kvalitě poskytovaných služeb. Již několik let v řadě se pyšní titulem Klientsky nejpřívětivější banka. Vedle obchodních aktivit se banka angažuje rovněž v řadě veřejně prospěšných aktivit zahrnujících vzdělávání a charitativní i kulturní projekty.

  Společenská odpovědnost je součástí firemních hodnot, kultury i strategie a stojí na historických základech samotné značky Raiffeisen.

  handshake
  logo-evo

   

  Společnost EVO Payments International byla založena v roce 1989 v New Yorku a je jedním z největších nezávislých poskytovatelů platebních služeb ve Spojených státech. Na americkém, kanadském a evropském trhu působí jako poskytovatel služeb v rámci platebních transakcí u obchodníků i v rámci e-commerce. Díky bohaté nabídce bezpečných a inovativních řešení EVO pomáhá svým zákazníkům v rozvoji jejich podnikání.

   

  Od ledna 2014 je společnost EVO Payments International spolumajitelem společnosti eService. Akvizice strategického investora v oboru poskytuje společnosti EVO silnou podporu při dalším rozvoji na evropském trhu. Pro více informací o společnosti EVO Payments International navštivte stránky https://evopayments.com/