woman with a payment card in hand woman with a payment card in hand

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

payment by credit card payment by credit card

Platební terminály

online payment online payment

Platební brána

MicrosoftTeams-image (8)-1 ESRV-128_REVO_1920x480_v2

REVO SoftPOS –
terminál v mobilu

  circle-grey-small
  Zákaznická podpora

  Zákaznická podpora (24/7)

  Děláme vše pro to, abychom zajistili, že poskytujeme komplexní služby v oblasti akceptace karet pro bezhotovostní operace, které nejsou pouze pohodlné, ale pro zákazníka také bezpečné.

  Zde vám umožníme přístup k vašemu profilu, kde můžete vyhledávat informace o našich bezpečnostních systémech, stahovat si potřebné dokumenty a, což je nejdůležitější, seznamovat se s podrobnostmi svých transakcí.

  V této části najdete odpovědi na často kladené otázky týkající se spolupráce se společností REVO a provozu prodejních terminálů. Najdete zde také užitečné dokumenty a možnost přihlášení se do ONLINE MERCHANT SERVICES, což je naše online platforma, kde jsou k dispozici výpisy. Prostřednictvím sekce pro obchodníky, kterou vám poskytujeme, máte rychlý a pohodlný přístup ke svým aktuálním identifikačním údajům a jakýmkoliv informacím týkajícím se vašich transakcí.

  Najdete zde denní a měsíční specifikace operací, které jste provedli a také přístup ke konkrétním výpisům a elektronickým fakturám, které můžete používat podle vlastních potřeb. A to vše je dispozici 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

  OMS

  Online služby pro obchodníky

  miff

  MIF++

  Podle Nařízení EU 2015/751 Evropského parlamentu a Rady ze dne Evropského parlamentu a Rady ze dne 29.4.2015 o mezibankovních poplatcích za karetní platební transakce vám předkládáme informace týkající se jednotlivých platebních transakcí uskutečněných pomocí karty (článek 12), které najdete poté, co se přihlásíte na portál

  Informační portál

   

  circle-yellow-small
  Více o REVO

  Více o REVO

  Často kladené otázky

  Často kladené otázky

  Dokumenty a formuláře

  Dokumenty a formuláře

  obsluga-icon

  Zákaznická podpora

  men with phone men with phone

  Pokud vás naše nabídka zaujala nebo potřebujete více informací, jsme tu pro vás.

  Kontaktujte nás