HLEDAT

Akceptace platebních karet

Produkty a služby

Produkty a služby

Kompletní řešení pro vaše podnikání

Doplňkové funkce

Doplňkové funkce

Bezpečnost Vašich transakcí

Bezpečnost

Bezpečnost

Spolka nalezaca do EVO Payments International

Aktualizace COVID-19

pandemie nového koronaviru přivedla svět do neznáma. Potřeb je spousta, ale samozřejmě zdraví nás všech je hlavní prioritou. Společnost EVO chápe, že nepřetržitý provoz našich služeb je kritický pro bezproblémové fungování vaší firmy. Chceme vás proto touto cestou ujistit, že jsme vždy měli rozsáhlé plány k udržení provozu a v současné situaci tyto plány plně využíváme a přijímáme všechna možná opatření nezbytná k zajištění vašich nepřetržitých služeb.

Se službami REVO budete rozvíjet své obchodní příležitosti

REVO je široké spektrum platebních služeb, které může rozhýbat vaše podnikání. Vaše spolupráce s REVO pomůže vaším zákazníkům při rozhodování o nákupu. Můžete si vybrat z nabídky našich služeb a nástrojů, které jsou v dokonalém souladu se způsobem vašeho podnikání a splňují potřeby vašich zákazníků. Vyberte si to, co funguje nejlépe!

 

REVO – KDO JSME?

Společnosti EVO Payments International a Raiffeisenbank spojily své síly, aby poskytly novou svěží alternativu na českém platebním trhu. Podívejte se, co můžeme udělat pro vaše podnikání:

ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY DRUHY PODNIKÁNÍ

Pro své partnery připravujeme individuální a na míru šité návrhy na řešení, která podpoří jejich podnikání. Neztrácejte čas, staňte se jedním z nich.