HLEDAT

Spolka nalezaca do EVO Payments International

VEDENÍ

Darren Wilson

Předseda

Darren řídí obchodní aktivity EVO Payments International v Evropě, je zodpovědný za expanzi do nových teritorií a za zavádění celé produktové nabídky EVO Payments International v Evropě. Před příchodem do společnosti EVO Darren pracoval jako generální ředitel společnosti Streamline (WorldPay) a generální ředitel / prezident společnosti Global Payments Western European business. Kromě toho zastával Darren různé pozice ve skupině HSBC plc. Je absolventem Birmingham a Warwick University.

Edward Strycharczuk

Edward Strycharczuk

Generální ředitel

Pan Edward Strycharczuk je od června 2015 generálním ředitelem společnosti EVO Payments International pro Polsko a Českou republiku a je celkově odpovědný za nově vytvořenou alianci REVO, která sdružuje Raiffeisen Polbank Polsko a Raiffeisen Bank Česká republika (obě banky jsou společnostmi skupiny Raiffeisen Bank International AG) a společnost EVO Payments International, která je přední společností na světovém trhu elektronického zúčtování plateb a služeb platebních karet.

Pan Strycharczuk má více než patnáctileté zkušenosti v oboru financí, platebních karet a acquiringu. Od listopadu 2008 do května 2015 jako ředitel odboru akvizice karet společnosti Raiffeisen Bank International AG odpovídal za akvizice oblasti POS a ATM v rámci skupiny RBI group. V této funkci měl pan Strycharczuk na starosti strategii akvizic karet ve skupině RBI group, což zahrnuje prodej a marketing, vývoj produktů a řízení, rozvoj a implementaci politiky v oblasti rizik a také koordinaci organizačních změn v bankách zařazených do skupiny RBI.

Před tím, než se stal zaměstnancem skupiny Raiffeisen, pan Strycharczuk pracoval pro společnosti Citibank Card Acceptance, Frankfurt a Elavon Merchant Services, Frankfurt (pobočka americké banky), kde působil v různých manažerských pozicích. Jako obchodní ředitel odpovídal za akvizici nových zákazníků v Německu, Rakousku a Švýcarsku.