HLEDAT

Spolka nalezaca do EVO Payments International

VEDENÍ

Darren Wilson

Předseda

Darren řídí obchodní aktivity EVO Payments International v Evropě, je zodpovědný za expanzi do nových teritorií a za zavádění celé produktové nabídky EVO Payments International v Evropě. Před příchodem do společnosti EVO Darren pracoval jako generální ředitel společnosti Streamline (WorldPay) a generální ředitel / prezident společnosti Global Payments Western European business. Kromě toho zastával Darren různé pozice ve skupině HSBC plc. Je absolventem Birmingham a Warwick University.

Edward Strycharczuk

Edward Strycharczuk

Generální ředitel

Pan Edward Strycharczuk je od června 2015 generálním ředitelem společnosti EVO Payments International pro Polsko a Českou republiku a je celkově odpovědný za nově vytvořenou alianci REVO, která sdružuje Raiffeisen Polbank Polsko a Raiffeisen Bank Česká republika (obě banky jsou společnostmi skupiny Raiffeisen Bank International AG) a společnost EVO Payments International, která je přední společností na světovém trhu elektronického zúčtování plateb a služeb platebních karet.

Pan Strycharczuk má více než patnáctileté zkušenosti v oboru financí, platebních karet a acquiringu. Od listopadu 2008 do května 2015 jako ředitel odboru akvizice karet společnosti Raiffeisen Bank International AG odpovídal za akvizice oblasti POS a ATM v rámci skupiny RBI group. V této funkci měl pan Strycharczuk na starosti strategii akvizic karet ve skupině RBI group, což zahrnuje prodej a marketing, vývoj produktů a řízení, rozvoj a implementaci politiky v oblasti rizik a také koordinaci organizačních změn v bankách zařazených do skupiny RBI.

Před tím, než se stal zaměstnancem skupiny Raiffeisen, pan Strycharczuk pracoval pro společnosti Citibank Card Acceptance, Frankfurt a Elavon Merchant Services, Frankfurt (pobočka americké banky), kde působil v různých manažerských pozicích. Jako obchodní ředitel odpovídal za akvizici nových zákazníků v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Before joining Raiffeisen group Mr.  Strycharczuk worked for Citibank Card Acceptance, Frankfurt and Elavon Merchant Services, Frankfurt (USbank subsidiary) holding different management roles.  As Head of Sales he was responsible for acquisition of new merchants in Germany and Austria and Switzerland