woman with a payment card in hand woman with a payment card in hand

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

payment by credit card payment by credit card

Platební terminály

online payment online payment

Platební brána

MicrosoftTeams-image (8)-1 ESRV-128_REVO_1920x480_v2

REVO SoftPOS –
terminál v mobilu

  organizacni-icon-1

  Vedení společnosti

  circle-grey-big
  Kateřina Štěrbová President EVO Payments

  Jsme součástí mezinárodní skupiny EVO Payments, světového lídra v oblasti plateb. Zjednodušujeme našim klientům platební styk ve více než 150 měnách na 50 globálních trzích. Naším cílem i tady v České republice je nabízet kvalitní, rychlá, bezpečná a nákladově efektivní řešení při zpracování plateb pro zákazníky všech typů a velikostí. Stavíme na špičkových inovacích a také na spolehlivosti našich řešení, která zákazníkům poskytujeme.

  Právě oblast platebního styku, inovací a digitalizace patří mezi ty, které se nyní nejrychleji posouvají vpřed. Český e-commerce trh patří k nejrychleji rostoucím v Evropě. Firmy se přesouvají do online prostředí, zavádí terminály a digitalizují.

  Mým motorem a motivací je posouvat projekty, na kterých pracuji, dopředu ve prospěch našich zákazníků a využít přitom všech svých dosavadních zkušenosti, které jsem získala za více než dvacet let praxe ve finančním sektoru u nás, ale i v zahraničí.

   

  Kateřina Štěrbová

  Generální ředitelka EVO Payments International

  Kateřina vede tým EVO v České republice. Je zodpovědná za služby i za rozvoj stávajícího portfolia společnosti, hledání nových příležitostí a vytváření funkčních partnerství.

   Kateřina má dlouholeté pracovní zkušenosti ve finančním sektoru. Pracovala pro přední značky doma i v zahraničí – mimo jiné pro Boston Consulting Group, ČSOB, Erste Group, ING i NN. Na starosti měla obchod, produktový vývoj, investice, spoření i pojištění a marketing. Kateřina vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a MBA na Wharton School, University of Pennsylvania v USA.

  learn-more-icon

  Více o REVO

  circle-yellow-big

   Produkty a služby

  Produkty a služby

  Alianční partneři

  Alianční partneři